Nasi partnerzy

System rezerwacji online Bookero

Niesamowicie ułatwia funkcjonowanie w biznesie opartym o rezerwacje. Wiele zaprzyjaźnionych firm korzysta z tego systemu i sobie go bardzo chwali więc bez najmniejszego zastanowienia możemy Państwu polecić Bookero które na chwilę obecną jest jeszcze darmowe. Widać, że twórca systemu poświęcił bardzo dużo czasu (i dalej poświęca), aby system spełnił oczekiwania Klientów. Nasza firma z racji na profil działania nie korzysta z tego systemu, ale z pewnością jest wart uwagi.

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych wspiera przedsiębiorców w branży franczyzy. Prowadzi szkolenia, w których prezentowane są między innymi sposoby na rozwój firmy poprzez franczyzę. Firma doradza zarówno franczyzodawcom, jak i franczyzodawcom; pokazuje, co należy zrobić, aby sieć franczyzowa nieustannie się rozwijała. Na stronie arss.com.pl mogą Państwo znaleźć więcej informacji nie tylko o szkoleniach, ale i o franczyzie w ogóle.

Wodzirej Łukasz

http://wodzirejlukasz.pl/

Polecamy również usługi Wodzireja Łukasza – dostępny jest na stronie wodzirejlukasz.pl. Wiele informacji dotyczących oferty Wodzireja znajduje się na jego stronie internetowej. Prowadzi nie tylko wesela, ale również uroczystości rodzinne, imprezy z okazji ukończenia 18. roku życia, chrzciny i wiele innych.