firma hydrauliczna Warszawa

Firma hydrauliczna Profesjonalny Hydraulik jest młodą firmą, której powstanie jest efektem 20-letniego doświadczenia w branży. Doświadczenie nabyte dzięki pracy dla innych przedsiębiorstw zaowocowało własną działalnością, dla której najważniejsze jest pełne zadowolenie Klienta z wykonanych przez nas usług hydraulicznych. Pracujemy głównie na terenie miejscowości Warszawa z uwzględnieniem każdej dzielnicy: Mokotów, Wola, Ochota, Śródmieście, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Praga, Targówek, Ursus, Włochy, Żoliborz czy Wilanów. Nasza firma hydrauliczna pracuje również dla Klientów w okolicach Warszawy, ale nie dalej niż do 20 km.

Pracują u nas wyłącznie ludzie z doświadczeniem, dla których priorytetem jest rzetelność, bezpieczeństwo i solidność. Każdy Klient, rozpoczynając współpracę z naszą firmą, może liczyć na indywidualne i uczciwe traktowane, a każda usługa wykonywana jest profesjonalnie i terminowo. W zakresie naszej działalności leżą wszystkie rodzaje pracy hydraulicznych. Od usuwania awarii i usterek, poprzez okresowe przeglądy instalacji, a kończąc na kompleksowym montażu urządzeń. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć usługi hydrauliczne z orientacyjnym cennikiem, który pozwoli Państwu przybliżyć koszt wykonania danej usługi.

Na wszystkie wykonane przez naszą firmę usługi dajemy gwarancję i wystawiamy faktury. W pracy korzystamy wyłącznie z naszego sprzętu i materiałów. Oferujemy możliwość telefonicznego podania orientacyjnego kosztu usługi. Firma Profesjonalny Hydraulik działa również jako pogotowie hydrauliczne Warszawa pracujące 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Przyjazd naszego hydraulika w innym czasie niż ustalone godziny pracy jest płatny dodatkowo 70 zł poza cennikiem usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą hydrauliczną.

Nasza firma hydrauliczna w liczbach:

Wykonane usługi

%

Zadowoleni Klienci

%

Klienci z poleceń

%

Stali klienci


O tym czy dana firma hydrauliczna jest faktycznie profesjonalna najlepiej świadczą opinie Klientów którzy mogli sprawdzić osobiście jak wyglądają usługi hydrauliczne danej firmy. Poniżej chcielibyśmy zaprezentować ostatnie opinie jakie wystawili nam nasi Klienci na zakończenie pracy.

Ostatnie opinie o naszej firmie hydraulicznej

Dopiero firma Profesjonalny Hydraulik odebrała telefon koło godziny 24 w czwartek mimo wcześniejszej próby kontaktu z 3 innymi firmami. Przyjazd i zlikwidowanie usterki zajęło łącznie 2 godziny. Fachowe podejście do problemu i rady z których na pewno skorzystam. Polecam.

Mieliśmy awarię toalety, a czekanie do poniedziałku na firmę hydrauliczną nie wchodziło w grę. Zdecydowaliśmy się na pogotowie hydrauliczne firmy Profesjonalny Hydraulik która bardzo szybko poradziła sobie z usterką.

Firma wykonała usługę hydrauliczną w ustalonym terminie pozostawiając po pracy porządek co było miłą odmianą po innych firmach usługowych które wykonywały pracę w biurze. Z naszej strony możemy powiedzieć, że jesteśmy w 100% zadowoleni z wykonanej pracy.

Firma Profesjonalny Hydraulik musiała poprawić pracę po poprzedniej firmie hydraulicznej, która nie trzymała się wcześniejszych ustaleń. Praca wykonana fachowo i w określonym terminie. Będę polecał tę firmę hydrauliczną.


Szybki kontakt z naszą firmą